• Filmo pristatymasyoutube.com
  • Pagrindinis Serveriskalba
Filmas American Pie Presents: Girls Rules / Amerikietiškas pyragas pristato: Merginos valdo online nemokamai lietuviskai

Amerikietiškas pyragas pristato: Merginos valdo


( American Pie Presents: Girls Rules )
2020 United States 95 Min. 
Jūsų įvertinimas: 0
0 0 balsai

Filmas Amerikietiškas pyragas pristato: Merginos valdo online (2020) lietuviskai nemokamai


Tai senjorų metai East Great Falls! Annie (Madison Pettis; „The Fosters“, „Cory in the House“, Žaidimo planas), Kayla (Piper Curda; „ANT Farm“, „The Wretched“), Michelle (Natasha Behnam; „Crazy Ex-Girlfriend“, „One“) Naktis “) ir Stephanie (Lizze Broadway;„ Splitting Up Together “,„ Here and Now “) nusprendžia pagaliau išnaudoti savo mergaičių jėgas ir susivienyti, kad gautų tai, ko jie nori savo paskutiniaisiais vidurinės mokyklos metais. Berniukai nežinos, kas juos ištiko, kai šie šmaikštūs mielieji šaukia šūvius. Laukiniai vakarėliai, seksualūs nuotykiai ir „Stifler“ atneša šilumą šiame naujame „American Pie“ gabalėlyje! Ačiū „NBC Universal“, kad leido man tai rodyti anksčiau. Filmas prasideda linksma scena. Annie nori nustebinti Grantą prieš jam išeinant į koledžą. Ji kovoja per kiemą ir kliūtis patekti į jo miegamąjį, o kai ji tai padarys, nuo galvos iki kojų ją dengia purvas. Kai ji ruošiasi nustebinti, jo tėvai, kurių seneliai eina į ją, bandydami suteikti jam BJ. Nemokamai Filmas Amerikietiškas pyragas pristato: Merginos valdo Online lietuvių kalba internetu Tiesiog garsiai juokiasi, tai puikus būdas pradėti filmą. Po mūsų atidarymo sumišimo scenos tai atrodo tendencija, kai mes lėtai žengiame link išleistuvių. Kelis kartus matome, kad mūsų lyderė Annie (Pettis) patenka į ypač keblias situacijas, kai sužinome, kad yra nauja jos mokyklos direktorė. Kalbėdamas apie Annie, kurią vaidina Madison Pettis, kurią TIK ĮSTATYVAU IMDB filmuodama, vaidinau mažą mergaitę „Game Plan“ (OMG, AŠ ESU SENA), ir nesu tikras, kaip šiuo metu jaučiuosi, Man reikia minutės. Bet daugiau apie ją ji yra žavi ir miela atlikdama šį vaidmenį, dėl kurio ji yra miela ir lengvai patinkanti. Priešingai nei jūsų prototipinės komedijos, tai nesistengia, kad tai būtų daugiau nei yra. Blayne'as Weaveris ir Davidas Steinbergas rašo juokus, kurių mes visi norime į širdį, ir jie pataikė daugiau, nei pasigenda. Pilnas 2020 metu Amerikietiškas pyragas pristato: Merginos valdo Filmas Online lt be registracijos Aš taip pat suteiksiu jiems pagarbą už tai, kad jie parašė Annie, į kurią investavau, o tai skiriasi nuo tokio pobūdžio komedijų. Galiausiai „Mergaičių taisyklė“ daro tai, ko negalėjo padaryti kiti „American Pie Present“ atstovai, prajuokina jus protingai parašytais vienkartiniais įklotais ir solidžiu personažo tobulėjimu. „Mergaičių taisyklė“ yra tvirta linksma komedija, kuri prajuokins nuo pradžios iki galo. Peržiūrėkite mūsų tinklalaidę visur, kur yra tinklalaidės, ir „Twitter“ svetainėje @MCDIPod. Sekite Jokūbą „Twitter“ adresu @ Tberry57, Ricky - @rickyvalero_ ir Kenzie - @kenzvanunu. Būtinai patikrinkite ir likusias „Drive-In Network Podcasts“. Sekite kartu, užsiprenumeruokite tinklalaidę, palikite apžvalgą ir visada nepamirškite vairuoti saugiai!.

Aprašymas

Baigiamiji mokslo metai Didžiojo krioklio mokykloje. Ana, Keila, Mišele ir Stefanė nusprendžia pasinaudoti savo mergaičių jėga, susivienyti kartu, kad gautų tai, ko jos nori savo paskutiniaisiais vidurinės mokyklos metais.

filmas Amerikietiškas pyragas pristato: Merginos valdo lietuviskai online free
 filmux.org ziureti Amerikietiškas pyragas pristato: Merginos valdo online lt
 filmai.in Amerikietiškas pyragas pristato: Merginos valdo filmux online
Originalus pavadinimas  American Pie Presents: Girls Rules 
IMDb įvertinimas  3.7 1,316 balsai 
TMDb įvertinimas  6.2 45 balsai
Režisierius

Mike Elliott
Director
Vaidina

Kas nutiko?
Panašūs
Tikslas – vestuvės!
Aš nekenčiu vyro savo rūsyje
Alfa ir Omega
Nancy Drew and the Hidden Staircase
Pasiutusi mergiotė
Pašėlusios kojotės
Paniurėlis Olafas
Dviejų per daug
Čarlio Čaplino šiuolaikiniai laikai
Džiunglių būrys
Klerkai 2
101 dalmatinas

Rašyti komentarą