• Filmo pristatymasyoutube.com
  • Pagrindinis Serveriskalba
Filmas Antebellum / Antebellum: išrinktoji online nemokamai lietuviskai

Antebellum: išrinktoji


( Antebellum )
2020 United States 105 Min. 
Jūsų įvertinimas: 0
10 1 balsų

Filmas Antebellum: išrinktoji online (2020) lietuviskai nemokamai


„Antebellum“ yra tarsi mažoji sesuo viename labai žinomų „Jordan Peele“ filmų. Mišinys tarp „Us“ ir „Leisk man išeiti“, su „El Bosque“ užrašais, kurie vis dėlto neatitinka Peele kūrybos ir yra artimesni M. Night Shyamalan filmui. Tai nebuvo labai pražūtinga keliems elementams, kurie patraukė mūsų dėmesį, tačiau tikrai buvo potencialo, kad filmas būtų kažkas daug įdomesnio. Tiesą sakant, yra elementų tiek jo pradžioje, tiek, pavyzdžiui, dalyviuose, kurie leido suprasti, kad po kiek daugiau nei 100 minučių jų bus daug daugiau. Bet tai iš tikrųjų buvo miražas, tuščias pažadas. Kaip minėjau, istorija yra perspektyvi. Pradinis taškas yra tikrai intriguojantis ir žada kuriozišką ir kitokią pilietinio karo eros ar bent jau akimirkos prieš karo pradžią analizę, atsižvelgiant į teroro raktus. Vergija, didžioji JAV nuodėmė. Nuodėmė, kurią jie ir toliau moka iki šiol, ir našta, rasizmo ir giliai įsišaknijusios neapykantos, kurios jie negali palikti kaip visuomenės. Apie tai kalbama filme, kurio atspirties taškas yra sėkmingas ir žinomas autorius, kuris netikėtai yra pagrobtas ir pažadinamas kitoje realybėje kaip vergas plantacijoje keliomis dienomis iki karo pradžios. Moteris, kuri turi ne tik pabėgti nuo savo likimo ir išlaisvinti savo palydovus, bet ir bandyti grįžti į savo laiką. Nemokamai Filmas Antebellum: išrinktoji Online lietuvių kalba internetu Taip, Janelle Monae yra viena iš didžiųjų filmo dorybių. Jis ne tik sugeba dubliuoti savo vaidmenį, bet ir tampa tuo, dėl kurio viskas veikia minimaliai. Nors chorų grupėms pakuotes suteikia tokie vardai kaip Jena Malone ar Kiersey Clemons. Ypač Malone. Tikrai liūdnas dalykas, dėl kurio tas vaidmuo neveikia, yra tai, kad scenarijus yra pasiryžęs, kad mes nesusiejame su veikėjais ir jų istorija. Istorijos pateikimo būdas yra apskaičiuotas šaltumas, kuris paverčia chaosu nuo „kelionės“ momento. Antrasis ir trečiasis veiksmai plaunami, daugybę kartų beprasmiški. Labiau rūpinasi estetika nei scenarijus. Ir tai dar viena jo didelė nuodėmė. Filmo režisieriai, taip pat scenaristai Gerardas Bushas ir Christopheris Renzas taip nori sukurti ką nors vizualiai įsimintino, kad pamiršta padaryti tai tikrai nuoseklų scenarijaus lygiu. Arba kad mums tai rūpi. Yra galingi vaizdai, pavyzdžiui, vaizdų momentas viešbutyje (nepatartina atskleisti daugiau nei vienos didingos duoklės) arba pabaiga ant arklio . Pilnas 2020 metu Antebellum: išrinktoji Filmas Online lt be registracijos . . Tačiau šiems vaizdams trūksta emocinio konteksto, kuris priverčia žiūrovą su jais susisiekti. Čia nėra teroro, įtampos ar jaudulio. Viskas šalta. Filmas, kuris turėtų būti baisus ir nesukelti ar nerimauti . . . kažkas negerai. Išlieka jausmas, kad tai nepaprastai pailgėjęs televizijos epizodas. Ir praleista proga. KOMENTARUOKITE SU FACEBOOK SĄSKAITA.

Aprašymas

Veronika Henli (aktorė Janelle Monáe) – jauna, šiuolaikinė, talentinga moteris, susikūrusi sėkmingą rašytojos karjerą. Tačiau vieną dieną jos laimingas ir ramus gyvenimas baigiasi. Iš pradžių jį trikdo tik keistos sapnų nuotrupos. Po kurio laiko sapnai ima kelti nepaaiškinamą nerimą, o vėliau į juos įsliūkina ir baimė. Netrukus Veronika jau ima nebesuprasti, kur baigiasi sapnai ir prasideda realybė.

Šioje siurrealumo persmelktoje alternatyvioje realybėje moteris nusikelia į JAV Pilietinio karo laikus – maždaug prieš pusantro šimto metų – kai vergovė buvo įprasta, o juodaodžio gyvybė nebuvo verta nė skatiko. Kiekvieną kartą atsidūrus senovėje, Veronikai tampa vis sunkiau sugrįžti į savąją realybę. Moteris su siaubu supranta, kad laiko išnarplioti šią šiurpią mįslę lieka vis mažiau.

filmas Antebellum: išrinktoji lietuviskai online free
 filmux.org ziureti Antebellum: išrinktoji online lt
 filmai.in Antebellum: išrinktoji filmux online
Originalus pavadinimas  Antebellum 
IMDb įvertinimas  5.5 5,649 balsai 
TMDb įvertinimas  6.1 91 balsai
Režisierius

Vaidina

Eric Lange isHim / Senator Denton
Him / Senator Denton
Jena Malone isElizabeth
Elizabeth
Jack Huston isCaptain Jasper
Captain Jasper
Kas nutiko?
Panašūs
Sunaikinimas
Žmogus prieš…
Paranormalūs reiškiniai 3
Kitas pasaulis 4: Pabudimas
Jaunieji kanibalai
Kramtukai
Paveldėtas
13 nuodėmių
Ašmenys
Ačis ir Sipakas
Šakalai
Nukryžiavimas

Rašyti komentarą