• Filmo pristatymasyoutube.com
  • Pagrindinis Serveriskalba
Filmas The Lost Prince / Dingęs princas online nemokamai lietuviskai

Dingęs princas


( The Lost Prince )
2020 France 101 Min. 
Jūsų įvertinimas: 0
0 0 balsai

Filmas Dingęs princas online (2020) lietuviskai nemokamai


Apžvalga: Prarastas princas ir svajonių karalystė (2020 m. ) „Prarastas princas ir svajonių karalystė“ kilęs iš prancūzo Michelio Hazanavičiaus, kuris, jo paties žodžiais, nufilmavo savo vaikų fantazijos nuotykius (iš viso turi keturis). Jis vedęs aktorę Bérénice Bejo, atliekančią pagrindinį moters vaidmenį filme „Pamestas princas . . . “. Pagrindinis aktorius Omaras Sy yra tarptautinė žvaigždė nuo to laiko, kai pasaulis pateko į „Geriausi draugai“. Čia jį galima pamatyti (arba išgirsti) trečiame filmo vaidmenyje 2020 m. Nemokamai Filmas Dingęs princas Online lietuvių kalba internetu , Po „Laukinio pašaukimo“ ir „Arkties teisingumo“. Jam teko kalbėti animaciniame filme „Arkties teisingumas“. „Princas ir tas . . . “ yra toks netradicinis ir gaiviai skiriasi, nes patraukia tiek vaikų, tiek suaugusiųjų vaizduotę. Tai pirmiausia pasakoja apie tikrai mylinčią, rūpestingą tėvą, kurio kūrybinės istorijos visada atgyja įsivaizduojamame pasaulyje. Filmo žinia: tikėk vaizduotės galia ir išlaikyk savo (vaikiškas) iliuzijas ir sumanumą. Pilnas 2020 metu Dingęs princas Filmas Online lt be registracijos Įdomu ir tai, kad jis gerai žinomą Peterio Pano prielaidą paverčia ant galvos ir praktiškai paverčia priešingybe. Nes čia tėvas (entuziastingas ir ekspresyvus: Omaras Sy) smurtu kovoja prieš laiko žymėjimą ir laikinumą. Galų gale jis nenori, kad dukra prieš miegą išaugtų puoselėjamas, beveik tradicines istorijas - šis aspektas atspindi daugelio tėvų baimę užaugti ir galimą savo vaikų susvetimėjimą. Sofija pradeda domėtis gyvenimu „ten“ - kitaip tariant, kitais vaikais (tiksliau: jaunais žmonėmis) ir priešinga lytimi. Netikėtos ir linksmos situacijos kyla, kai Džibis susiduria su savo blogiausiu „konkurentu“, dukros draugu, tiek realiame pasaulyje, tiek (studijos) aplinkoje. Tai reiškia, kad Hazanavičius visada žvelgia į šią „konkurencinę situaciją“ žaibiškai žvilgsniu ir paprastai įrodo puikų laiko jausmą ir keistą protą. Yra išskaičiavimų dėl visiškai numatomos, klišiškos meilės istorijos (tarp Bérénice Bejo ir Omar Sy), o veiksmo ir fantazijos scenos, praturtintos įvairiausiais efektais, dažnai pasirodo esančios labai dirbtinės ir netikros. Ypač sapnuose įsivaizduojamame kino studijos pasaulyje (įskaitant skraidančius drakonus ir nuošalus mitines būtybes), modeliuojantį margą pramogų parką ir pramogų parką, daug kas primena pigius filmų rinkinius ir išmestus popieriaus mašinų rekvizitus. Išvada: miela odė magijai ir vaizduotės galiai, įgyvendinta svarbiu pranešimu ir gyvu pasirodymu, nepaisant nedidelių techninio įgyvendinimo trūkumų. .

Aprašymas

Vienišas tėtis Džibis (iš „Neliečiamųjų“ puikiai pažįstamas Omar‘as Sy) beprotiškai myli savo aštuonmetę dukrą Sofiją (akt. Sarah Gaye). Kiekvieną vakarą, prieš miegą jis dukrai seka sugalvotas pasakas, kurios vyksta stebuklingoje „Pasakų šalies“ kino studijoje. Šios studijos kuriamose istorijose Sofija visuomet vaidina princesę, o jos tėtis visuomet įsikūnija į drąsų, herojišką, visus pavojus nugalintį ir princesę visuomet išgelbstintį princą.
Metai bėga, Sofija pamažu auga, tačiau vakarinių pasakų ritualas nesikeičia. Kol vieną dieną mergaitė įsimyli savo klasioką. Ir vakare apstulbina tėtį, pareikšdama, kad nuo šiol „Pasakų šalies“ kino studijos kuriamuose filmuose pagrindinį princo vaidmenį vaidins kitas aktorius. Šokiruotas ir šiek tiek nuliūdintas Džibis suvokia, kad jo mylima dukrelė žengia į kitą gyvenimo etapą, kuriame jis bus ne tik nušalintas nuo pasakų princo pareigų, bet ir taps mažiau reikalingas realybėje.

filmas Dingęs princas lietuviskai online free
 filmux.org ziureti Dingęs princas online lt
 filmai.in Dingęs princas filmux online
Originalus pavadinimas  The Lost Prince 
IMDb įvertinimas  5.1 509 balsai 
TMDb įvertinimas  5.8 170 balsai
Režisierius

Vaidina

Omar Sy isDjibi
Djibi
Sarah Gaye isSofia (12 ans)
Sofia (12 ans)
Keyla Fala isSofia (8 ans) / la princesse
Sofia (8 ans) / la princesse
Néotis Ronzon isMax / le nouveau prince
Max / le nouveau prince
Kas nutiko?
Panašūs
Mėlynoji iguana
Gyveno kartą Uvė
Kosmoso kaubojai
Geras berniukas
Seksualus šventasis
Ešbis
Denis – grėsmė visuomenei. Nuotykiai tęsiasi
Piktieji Paukščiai 2. Filmas
Pabėgimas
Naktis muziejuje 2
Vyrai juodais drabužiais: pasaulinė grėsmė
Antis. antis ir žąsis

Rašyti komentarą