• Filmo pristatymasyoutube.com
Filmas Dragon Rider / Drakono raitelis online nemokamai lietuviskai

Drakono raitelis


( Dragon Rider )
2020 100 Min. 
Jūsų įvertinimas: 0
0 0 balsai

Filmas Drakono raitelis online (2020) lietuviskai nemokamai


Filmo siužetas dar nepapildytas

Aprašymas

Milijonus vaikų visame pasaulyje sužavėjusi vokiečių rašytojos Kornelijos Funkės apysaka apie stebuklingą drakonų šalį keliauja į kino ekranus. Nuo rugpjūčio 21 dienos animacinė istorija – „Drakono raitelis“ nukels žiūrovus į fantastikos ir nuotykių kupiną istoriją, iš kurios nesinorės sugrįžti.
Jeigu galvojate, kad drakonai šiais laikais išnykę nuo žemės paviršiaus, jūs labai klystate. Jie gyvena tarp mūsų, kartais skraido aukštai danguje kartu su lėktuvais, nepastebėjote? Jie, kaip ir visi mes, turi svajonių ir tiki, kad kada nors suras savo protėvių šalį – gražųjį Dangaus pakraštį. Apie stebuklingą šalį mažajam drakonui Lungui, prasitarė vyriausias drakonas Kreivabarzdis. Nuo tada smalsusis drakoniukas apie nieką kitą galvoti negali! Jam būtinai reikia ją rasti! Sklinda gandai, jog netrukus į žalią drakonų slėnį ateis gyventi žmonės. Jie ims kirsti miškus, statyti namus, užvaldys ramią drakonų užuovėją, o tada… tada tikrai visi drakonai išnyks! Svajoklis Lungas, kartu su geriausia drauge kaukute Šelme ryžtasi neįtikėtinam žingsniui – surasti Dangaus pakraštį, tada sugrįšti ir skristi ten kartu su visais!
Bičiuliai nė nenumanė, kokia sunki užduotis jų laukia! Iš ko sužinoti į kurią pasaulio pusę skristi? Kur yra tas Dangaus pakraštys? Visai netikėtai jų kelyje pasitaiko – žmogus! Berniukas Benas. Nepatinka kaukutei Šelmei Benas, labai nepatinka! Juk žmonės visi be išimties blogi, per juos vienos bėdos! Bet gal jis gali padėti? Netrukus trijulė jau skrenda ant plačių Lungo pečių! Dieną, naktį, per dykumas, ledynus ir kalnus ieškodami atsakymų. Daugybė pagalbininkų sutinka bičiuliai savo kelyje, tačiau tikrąjį kelią į Dangaus pakraštį gali nurodyti tik širdis…
Niekas net įtarti negalėjo, kad bičiulių pėdomis seka žmogaus sukurtas galingasis drakonas Dilgius, kurio tikslas – sunaikinti visus drakonus! Jo tarnas mažytis Musiakojis, ramiai įsitaisęs Šelmės kuprinėje, girdi visas trijulės paslaptis ir slapčia perduoda jas Dilgiui, kuris jau čia pat…
Ar pavyks rasti bičiuliams Dangaus pakraštį? Ar išsipildys visų drakonų svajonė rasti tikruosius namus? Ar piktasis Dilgius pagaliau liks nugalėtas? O gal drakonai ir žmonės vėl taps draugais?

filmas Drakono raitelis lietuviskai online free
 filmux.org ziureti Drakono raitelis online lt
Originalus pavadinimas  Dragon Rider 
IMDb įvertinimas  7.0 23 balsai 
TMDb įvertinimas  7.0 1 balsai
Režisierius

Tomer Eshed
Director
Vaidina

Kas nutiko?
Panašūs
Raganų klubas: Palikimas
Nuostabioji Moteris 1984
Krudžiai 2. Naujasis amžius
Mainai su žudiku
Siela
Bėk
King’s Man. Pradžia
Amžinybė tarp mūsų
Triušis Piteris 2: Pabėgimas
Ateik pažaisti
Laisvasis Gajus

Rašyti komentarą