• Filmo pristatymasyoutube.com
Filmas Free Guy / Laisvasis Gajus online nemokamai lietuviskai

Laisvasis Gajus


( Free Guy )
2020 United States 
Jūsų įvertinimas: 0
0 0 balsai

Filmas Laisvasis Gajus online (2020) lietuviskai nemokamai


Filmo siužetas dar nepapildytas

Aprašymas

Paprastas bičas Gajus (aktorius Ryan‘as Reynolds‘as) gyvena paprasto bičo gyvenimą. Dirba nuobodų, nedaug kam suprantamą ir, turbūt, niekam nereikalingą darbą banke, kurį užpuolikai apiplėšinėja maždaug 17 kartų per dieną. Gajus kiekvieną kartą paklusniai krenta ant grindų kartu su savo geriausiu draugeliu, vardu Draugelis. Nei įprasta dienos rutina tapę užpuolimai, nei jo paties ar draugelio gyvenimai nesukelia jokių minčių apie tai, kad su pasauliu kažkas negerai.
Tokios mintys į Gajaus galvą užklysta tik jam sutikus paslaptingą merginą Molotovę (akt. Jodie Comer). Tuomet paaiškėja, kad visas Gajaus gyvenimas yra beprasmis; pasaulis, kuriame jis gyvena, yra sukurtas programuotojų; o pats vyrukas tėra antraplanis vaizdo žaidimo „Free City“ personažas. Priešingai Molotovei, Gajus netgi nėra avataras, kurį galėtų pasirinkti „Free City“ žaidėjai. Kitaip tariant – techniškai jis yra pirmame lygyje, kai tuo metu Molotovė (žaidėjo valdoma avatarė) jau yra pasiekusi 195 lygį.
Desperatiškai bandydamas sugromuliuoti visą naują informaciją ir tuo pačiu neišprotėti, Gajus sužino dar geresnę naujieną: pasirodo, žaidimo „Free City“ gamybą planuojama nutraukti. O tai reiškia, kad visas vyruko pažįstamas pasaulis – kad ir koks nuobodus – vieną dieną paprasčiausiai išnyks. Nors ir baimės pilnomis akimis, stresuojantis bei panikuojantis, Gajus nusprendžia, kad vis vien reikia kažką daryti. Niekieno nevaldomas antraeilis, statistinis žaidimo personažas pamažu užsuka tikrą nesusipratimų, beprotiškų nuotykių ir humoro uraganą.

filmas Laisvasis Gajus lietuviskai online free
 filmux.org ziureti Laisvasis Gajus online lt
 filmai.in Laisvasis Gajus filmux online
Originalus pavadinimas  Free Guy 
TMDb įvertinimas  0.0
Kas nutiko?
Panašūs
Krudžiai 2. Naujasis amžius
Mainai su žudiku
Nuostabioji Moteris 1984
Triušis Piteris 2: Pabėgimas
Ateik pažaisti
Drakono raitelis
Siela
Raganų klubas: Palikimas
Bėk
King’s Man. Pradžia
Amžinybė tarp mūsų

Rašyti komentarą