Animaciniai Filmai Online

Animaciniai filmai, yra filmai vaikams bet dauguma puikiai tinka ir vyrėsniem, su jais kiekvienas gali rasti ryši ir pasimėgauti. Filmukai online yra puikūs visoms auditorijoms, nes juose esantys juokai yra pritaikyti tiek vaikams, tiek suaugusiems. Per daug laiko prie ekranų ir kompiuterių gali būti blogai vaikams (ir suaugusiems), tačiau filmukai lietuviškai gali būti naudingi ir jums, ir jūsų vaikams, nes jie gali padėti išmokyti geros moralės. Pradėkite bet kurį animacinį filmą ir jūs tikrai sužinosite ką nors naujo. Animaciniai filmai online puikiai padeda užmegzti ryšį su savo emocijomis, paprastai todėl, kad jie turi tokias įtraukiančias istorijas, kurios priverčia pasijausti filmo dalimi.

Turbo
6.4
BDRip
2013 
Trumpų „Madagarskaro“ filmų kūrėjui pagaliau patikėtas didžiojo ekrano vairas. Kurį vairuoja nedidelė patrakusi sraigė! Turbo nuo vaikystės svajojo tapti didžiu sportininku. Lenktynininku! Kurio vardą skanduotų minios. Jis būtų greičiausias ir kiečiausias! Tikra raketa. Tačiau net didžiausiai svajonei koją gali pakišti prigimtis: Turbo yra sraigė. Tiksliau, sraigius. Ir gyvena ten, kur visi vos velkasi – sraigyne. […]
Arkliažmogis Bodžekas 4 sezonas
8.5
Susipažinkite su mylimiausiu dešimtojo dešimtmečio sitcom arkliu – po 20 metų. „Arkliažmogis Bodžekas“ buvo populiariausių TV laidų „Horsin ‘Around“ žvaigždė, tačiau šiandien jis pasikeitė, gyvena Holivude, viskuo skundžiasi ir vilki spalvingus megztinius.
Simpsonai 32 sezonas
Animacinis serialas apie geltonąją šeimynėlę iš Springfildo – Houmeris, Mardžė, Bartas, Liza ir Megė. Žurnalas Time yra pripažinęs Simpsonus geriausia XX amžiaus situacijų komedija, o britų žurnalas vyrams Nuts išrinko Houmerio posakį doh juokingiausia televizijos replika.
Monstrų viešbutis
7.1
BRRip
Sklando legenda, kad grafas Drakula žuvo nuo česnakų porcijos ir aukštyn iškelto kryžiaus, bet tai absoliuti netiesa. Pats garsiausias kraujo siurbikas Drakula yra gyvas, sveikas ir nemirtingas. Jis investavo pinigus į specifinį turizmo ir poilsio verslą, kuris sėkmingai klesti, bet nepamiršta tėviškai pairūpinti mylimiausia vienturte dukrele. Į penkiomis žvaigždutėmis įvertintą viešbučių kompleksą „Transilvanija“ grafas sukviečia […]
Garfildas 2
5.0
BDRip
Šį kartą Garfildo šeimininkas, naivusis Jonas Arbaklis, išsiruošia kelionėn į Didžiąją Britaniją. Savo augintinį jis, žinoma, pasiima kartu. Tingaus Garfildo šis sumanymas ypač nepradžiugina, tačiau Europoje jo laukia stulbinantis netikėtumas. Įvykus nesusipratimui, oranžinis katinas tampa… didžiulės pilies valdytoju! Tačiau kartu su turtais atsikvošėti nespėjęs Garfildas suvokia, jog įgijo ir galingą priešą – lordą Dargisą, kuris […]
Šeimos bičas 19 sezonas
Piteris su savo žmona Luis ir trim vaikais: Krisu, Meg ir Stiviu bei protingiausiu šeimos nariu ir draugu šunimi Brajanu gyvena mažoje Amerikos valstijoje Rod Ailende. Šeimos „bičas“ pasiryžęs padaryti viską dėl savo mylimų žmonių, tik, žinoma, ne tuomet, kai žiūri televizorių.
Amerikietiškas Tėtis 7 sezonas
Heilei ir Džefui susižadėjus, Stenas pasiūlo 50000 dolerių apdovanojimą bet kam, kas juos sustabdys ir visi mieste siekia gauti šį apdovanojimą, įskaitant ir Stivą su Rodžeriu apsimetančiais Ratais ir Reporteriu.
Jūsų Vincentas
7.8
BDRip
Praėjus metams po dailininko Vincento Van Gogho mirties, vienintelis tikras jo draugas paštininkas Arleso su detektyvu sūnumi rūpinasi, kad paskutinis nusižudžiusio menininko laiškas būtų pristatytas į vietą. Lenkų ir britų tandemas rekonstravo sudėtingą ir painią paslaptį bei ištyrinėjo, kas galėjo nutikti paskutiniais Van Gogho gyvenimo mėnesiais. 125 dailininkams prireikė net 7 metų, kad nutapytų 65 […]
Riteris Rūdžius 2
5.6
WEBRip
Visi maži berniukai ir mergaitės žino – pasakų šalies karalystę valdo išmintingas karalius, kiekvienas karalius augina – nuostabią princesę. Kiekvienai princesei turi pasipiršti drąsus ir protingas riteris. Na bent jau drąsus! O kiekvieną karalystę bando pavergti piktas ir blogas genijus. Ir vienintelis, kuris gali jį sustabdyti yra šis vyrukas! Pasiruoškite, atėjo didvyrių metas!
Manu. Gimęs skraidyti
5.4
BDRip
Vieną gražią pavasario dieną viename žuvėdrų lizde, įsikūrusiame aukštai ant jūros kranto stūksančioje uoloje, iš kiaušinio prasikalė paukščiukas. Tėveliai jį pavadino Manu. Paukščiukas augo, tvirtai tikėdamas, kad yra žuvėdra – kaip ir jo tėvai, broliai ir seserys bei visi aplink gyvenantys paukščiai. Tačiau žuvėdrų jaunikliams ėmus mokytis skraidymo, žvejybos ir kitų žuvėdriškų paslapčių, pamažu paaiškėja, […]
Howardas Lovecraftas ir beprotybės karalystė
6.5
WEBDL
After returning from his previous adventure, young Howard Lovecraft must lead an expedition including his father, Winfield, Uncle Randolph, and Miskatonic Universitys Dr. Henry Armitage to Antarctica, to prevent the awakening of Cthulhu!
Zogas
7.4
BDRip
2019 
Zogas lanko drakonų mokyklą ir labai stengiasi pelnyti auksinę žvaigždutę. Gaila, kol kas nepavyksta… Mokykloje moko garsiai riaumoti, spjaudytis ugnimi, nugalėti riterius ir grobti princeses. Zogas norėtų sutikti bent kokią princesę miške, kurią galėtų pagrobti, tačiau sutinka mergaitę, kuri nėra princesė. Atrodo, jie susidraugaus!
Žmogus Voras 1 Sezonas
7.5
Nesaugus, bet drąsus ir protingas paauglys, vardu Pyteris Parkeris, naujasis Midtown High’o studentas, jam įkando radioaktyvus voras ir jis gavo neįtikėtinų galių. Po dėdės mirties jis tampa herojumi, vardu Žmogus-voras, ir jis turi prisitaikyti prie šio naujo gyvenimo būdo.
Supermenas. Rytojaus žmogus
6.5
HDRip
Atėjo naujo herojų amžiaus aušra, o „Metropolis“ ką tik sutiko savo pirmąjį. Tačiau kai „Daily Planet“ internas Clarkas Kentas, dirbdamas kartu su žurnalistu Loisu Lane’u, slapta valdo savo svetimas skrydžio, itin stiprios ir rentgeno matymo galias mūšyje dėl gero, horizonte yra dar didesnių problemų.
Pelėdų karalystės sargai
6.9
BDRip
Soreną, jauną pelėdinę pelėdą, pagrobia Šv. Aggio, neva vaikų namų, pelėdos, kur pelėdos plaunamos smegenimis, kad taptų kariais. Jis ir jo naujieji draugai pabėga į Ga’Hoole salą, kad padėtų jos kilnioms, išmintingoms pelėdoms, kovojančioms su piktųjų Šv. Aggio valdovų kuriama armija. Filmas sukurtas pagal pirmąsias tris serijos knygas.
Užsimaskavę šnipai
6.8
BDRip
Super šnipas Lance Sterling ir mokslininkas Walteris Beckettas yra beveik visiškai priešingi dalykai. Lance yra lygi, švelni ir nesąžininga. Walteris yra ne. Tačiau tai, ko trūksta socialiniams įgūdžiams, Walteriui sukuria nuostabius dalykus, kuriuos Lance naudoja savo epinėse misijose. Bet kai įvykiai įgauna netikėtą posūkį, Walteris ir Lance’as staiga turi visiškai pasitikėti vienas kitu.
Paranormanas
7.0
BDRip
Filmo istorija vystoma apie berniuką vardu Normanas, keistuoliu laikomą net ir savo paties šeimoje. Išsiskiriantis iš visų kitų miestelio vaikų, daugelio nenormaliu laikomas berniukas apdovanotas nepaprastomis galiomis ir gali matyti vaiduoklius bei bendrauti su jais. Neteikdamas tam pernelyg didelės reikšmės Normanas gyvena įprastą gyvenimą, kol vieną dieną sužino, jog gimtasis miestelis yra prakeiktas piktosios raganos, […]
Marvel Iškilimas. Slaptieji Kariai
5.2
WEBRip
Kai grėsmė, kurios niekas negalėjo tikėtis, atslūgsta „Marvel“ visatoje, ši skudurinė, netreniruota paauglių grupė neturi nieko kito, kaip pakilti kartu ir įrodyti pasauliui, kad kartais skirtumas tarp „herojaus“ ir „netinkamo“ yra tiesiog pavadinimas.
Tabaluga
5.0
BDRip
2018 
Jaunas drakonas, ieškantis savo ugnies, privalo kovoti su piktuoju vedliu, pasitelkdamas nuostabią ledo princesę Lilli.